Belçika Karayolu Nakliye

Vipsped Fransa Karayolu Nakliye;

Belçika karayolu nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan  Vipsped , yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Paris olmak üzere diğer Belçika  şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.   

Belçika destinasyonuna hizmet verdiğimiz araçlarımız müşterilerimizin taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır. 

İHRACAT 
Her hafta Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan Belçika destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. 
Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden Belçika ’nın farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz. 

İTHALAT 
Her hafta Çarşamba ve Cuma günü standart olarak Paris depomuzdan Halkalı, Erenköy  destinasyonunlarına karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. 
Ayrıca hafta içi her gün Belçika ’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz.

Vipsped, teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir. 

Malzemelerinizi hızlı, güvenilir  ve sorunsuz bir şekilde müşterinize ulaştırır. Sevkiyatlarınız ile ilgili sorularınızı yöneltebilir, yükünüzün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.