Kalite Anlayışımız

KALİTE ANLAYIŞIMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR 

Günümüz şartlarında Uluslararası kara yolu nakliyesi ,depolama, yurtiçi dağıtım ve gümrükleme hizmetleri sunarak firmalara özel lojistik çözümler üreten ve Kalite anlayışının ; Müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle hizmet veren Nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmak amacını güden Genç , dinamik ve güler yüzlü personelimiz ile ithalat ve ihracat yüklemelerinizde, Siz sayın müşterilerimize kaliteli hizmet ve en uygun navlun sunmaktan memnuniyet duymaktayız. 

Uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren ve başarılı projelere imza atan; ulusal ve uluslararası markaların referansları İle Nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmeyi hedef alan Firmamız, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Ulusal ve Uluslararası KARAYOLU Taşımacılıgının yanı sıra; Nakliye sektörünün yan hizmetlerini kapsayan Gümrükleme, Sigortalama, Depolama hizmetleri sunmaktayız. Tamamen özmal araçlarıyla VİPSPED ULUSLARARASI TAŞIMACILIK Olarak aşagıdaki Ülkelere taşıma yapmaktayız. 

FRANSA – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Fransa arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında  sorunsuz hizmet sunulmaktadır.

Fransa ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Fransa da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


BELÇİKA – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Belçika arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri  sunmaktayız.
Belçika ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde  yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ederiz. Dilerseniz  kapınızdan mal alıp alıcı kapısına teslim şekliyle taşımacılık da  gerçekleştirmekteyiz.

 
İSPANYA – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-İspanya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri  sunmaktayız.
İspanya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde  yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Dilerseniz  İstanbul’daki herhangi bir adresten kapıdan kapıya taşımacılık da  gerçekleştirebiliriz.
 

FAS – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye-Fas arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat  karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.
Fransa veya İspanya aktarmalı  ve direk olarak Fas’a  kara yolu ile taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede  gerçekleştirmekteyiz. Fas ta ki müşteri nerede olursa olsun, ister kapı teslimi  ister Casablanca teslimi taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.

 
CEZAYİR  – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye – Cezayir arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri sunmaktayız.
Fransa  veya İspanya aktarmalı olarak Cezayir’e kara  yolu ile taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede  gerçekleştirmekteyiz. Cezayir’deki  müşteriniz nerede olursa olsun, ister  kapı teslimi ister Liman teslimi taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.

 

TUNUS – TÜRKİYE ARASI KARŞILIKLI PARSİYEL NAKLİYE

Türkiye – Tunus arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve  ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı ve gümrükleme hizmetleri  düzenlemekteyiz.
Fransa  veya ispanya aktarmalı olarak Tunus’a kara yolu ile  taşımacılık hizmetlerini en uygun şartlarda ve sürede gerçekleştirmekteyiz.  Tunus’taki müşterimiz nerede olursa olsun, ister kapı teslimi ister liman teslimi  taşımalarınızı gerçekleştirebiliriz.